1C Торговля

В этой теме 3 ответа, 1 участник, последнее обновление  oleg2 2010-07-21 14:57:24.

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)

• Автор

grisha
    Участник

Хочу з`ясувати одне питання: 1С:Торговля и Склад 7.7 ПРОФ для Украины USB ціна на сайті 3900 грн.

Скажіть а що вона включає в себе? Скільки користувачів зможе працювати в ній одночасно? Порадьте, який комплект нам необхідно придбати, щоб можна було працювати в Конфігурації Торговля+Склад відразу 10 користувачів в термінальному режимі?

Чекаю відповіді. Дякую.

oleg2
    Участник

Якщо плануєте використовувати MS SQL SEVER— вам потрібна: 1С:Предприятие 7.7 для SQL. Оперативный учет. Конфигурация Торговля + Склад для Украины USB 24000грн.

Якщо MS SQL не потрібний, то достатньо придбати: 1С:Предприятие 7.7 (сетевая версия). Оперативный учет. Конфигурация Торговля + Склад для Украины USB 12300 грн.

1С:Торговля и Склад 7.7 ПРОФ для Украины USB -це локальна версія, для одного користувача.

Включає в себе: — документацію, — диск с дистрибутивом, — USB — ключ захисту, — купон на ІТС підтримку на протязі 6 місяців.

grisha пишет:

Хочу з`ясувати одне питання: 1С:Торговля и Склад 7.7 ПРОФ для Украины USB ціна на сайті 3900 грн.

Скажіть а що вона включає в себе? Скільки користувачів зможе працювати в ній одночасно? Порадьте, який комплект нам необхідно придбати, щоб можна було працювати в Конфігурації Торговля+Склад відразу 10 користувачів в термінальному режимі?

Чекаю відповіді. Дякую.

oleg2
    Участник

Дякую, за відповідь.

І ще одне питання, локальна версія 1С Торговля 7.7., тільки на 1 користувача і більше ніхто не зможе зайти в базу навідь на тому самому комп"ютері?

Я веду до того, якщо ми плануємо працювати в термінальному режимі всі на 1 комп"ютері без використання SQL , то яку версію продукту 1С Торговля 7.7 нам необхідно придбати?

oleg2
    Участник

В локальній версії «1С:Торговля 7.7» , навіть в терміналі, одночасно зможе працювати лише один користувач.

Тому, вам найбільше підходить: 1С:Предприятие 7.7 (сетевая версия). Оперативный учет. Конфигурация Торговля + Склад для Украины USB 12300 грн.

oleg2 пишет:

Дякую, за відповідь.

І ще одне питання, локальна версія 1С Торговля 7.7., тільки на 1 користувача і більше ніхто не зможе зайти в базу навідь на тому самому комп"ютері?

Я веду до того, якщо ми плануємо працювати в термінальному режимі всі на 1 комп"ютері без використання SQL , то яку версію продукту 1С Торговля 7.7 нам необхідно придбати?

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.